Слухати

Собчак вмовляла Сенцова припинити голодування  / Новини на Громадському радіо

Собчак вмовляла Сенцова припинити голодування

31 травня 2018 - 14:07
Ув'язнений в Росії український режисер Олег Сенцов відмовився припиняти голодування

Російська політикиня, колишня журналістка Ксенія Собчак заявила, що намагалася вмовити ув’язненого в Російській Федерації українського режисера Олега Сенцова зупинити голодування, однак він відмовився.

Про це вона написала у Twitter.

«Тільки що особисто говорила з Олегом Сенцової по відеотелефону. Вмовляла припинити голодування. Але він налаштований рішуче і просить не вмовляти змінити рішення», — написала Собчак.

Раніше інший ув’язнений у Росії українець Олександр Кольченко оголосив голодування з вимогою звільнити Олега Сенцова.

14 травня Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів, які перебувають в російських в’язницях.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+