Слухати

За день на водоймах загинули 5 дітей, - Аброськін  / Новини на Громадському радіо

За день на водоймах загинули 5 дітей, - Аброськін

31 травня 2018 - 09:28
Випадки сталися на Волині, Вінниччині, Тернопільщині та у Києві

За минулу добу на водоймах в Україні в результаті трагічних випадків загинуло п’ятеро дітей — усі хлопчики. Таку інформацію оприлюднив у Facebook перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін.

«Лише за один день, 30 травня, загинули 5 хлопців. Ще й літо не почалося, а вже стільки трагедій», — повідомив Аброськін.

За його словами, випадки сталися на Волині, Вінниччині, Тернопільщині та у Києві.

«На Волині в двох районах у ставках втопилися два хлопчика, 2009 р.н та 2010 р.н. На Вінниччині втопився хлопчик 2010 р.н., на Тернопільщині – хлопчик 2011 р.н., та у Києві — хлопець 2004 р.н», — зазначив заступник голови Нацполіції.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+