Слухати

Жителі Південного на Донеччині просять про режим тиші, щоб виїхати, - Каплін  / Новини на Громадському радіо

Жителі Південного на Донеччині просять про режим тиші, щоб виїхати, - Каплін

31 травня 2018 - 12:21
У звільненому селі Південно обмежений рух, люди не можуть виїхати на автомобілях

На Донеччині жителі нещодавно звільненого села Південне (Чигирі) просять про режим тиші, щоб вони могли виїхати із населеного пункту.

Про це розповів у коментарі Громадському радіо голова гуманітарної місії «Пролісок» Євгеній Каплін.

«Основна потреба – організація режиму тиші, щоб люди могли вибратися на авто», — розповів Каплін.

За його словами, наразі не відомо скільки людей  залишились у Чигирях, оскільки в селі обмежений рух людей. Крім того, обмежений виїзд із поселення на транспортних засобах у зв’язку із заходами безпеки.

«До нас в офіс звернулися люди, які уже вийшли із Чигирів пішки. Вони кажуть, що близько 30 людей покинули населений пункт на непідконтрольну територію, і близько 30 в сторону Торецька (ред. -підконтрольний)», — зазначив Євгеній Каплін.

Він розповів, що за даними місцевої активістки Ольги Іванівної, поряд із нею проживає 10 сімей, які хочуть виїхати. Також вона повідомила, що у мирних мешканців залишились 5 машин, а дві згоріли.

Нагадаємо, 18 травня українські військові взяли під контроль населений пункт Південне на Донеччині. Після цього бойовики продовжили здійснювати атаки на село. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+