Слухати

Лекція Андрія Куликова: «Маніпуляції в телевізійних ефірах» / Новини на Громадському радіо

Лекція Андрія Куликова: «Маніпуляції в телевізійних ефірах»

01 червня 2018 - 11:11
Запрошуємо на лекцію відомого теле і радіоведучого, журналіста, медіа тренера, співзасновника Громадського радіо Андрія Куликова

14 червня о 19:00 в ПеремогаSpace (Київ, бульвар Шевченка, 62) Андрій Куликов розповість усі секрети теле і радіовиробництва, а також про маніпуляції в ящику, дасть поради як фільтрувати інформацію і споживати теле-контент відповідально. 

Андрій Куликов працював в Українській службі BBC в Лондоні, 1+1, Новому каналі, СТБ, був ведучим «Свобода слова» на ICTV. Зараз співзасновник та Голова Правління Громадського радіо.

Подія відбувається у рамках нової програми Громадського радіо — «Маніпулятори», спецпроекту про вплив на поведінку людини у різних сферах життя, від спілкування в родині, реклами і медіа до політики. 

Слухайте та читайте «Маніпулятори»

Подія стала можливою завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «У-Медіа»,що виконується міжнародною організацією Інтерньюз. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Громадського радіо та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+