Слухати

Прем'єр Іспанії Маріано Рахой іде у відставку

01 червня 2018 - 12:43
Парламент Іспанії підтримав вотум недовіри уряду, прем'єр і весь склад уряд йдуть у відставку
Прем’єр Іспанії Маріано Рахой іде у відставку  / Новини на Громадському радіо

Парламент Іспанії підтримав вотум недовіри уряду через рішення суду у гучній справі про масштабну корупцію, пов’язаній з правлячою «Народною партією». Про це повідомляє BBC.

Голосування парламенту за вотум недовіри зумовлює відставку прем’єра Маріано Рахоя і всього складу уряду.

Нагадаємо, опозиційні партії вимагали відставки прем’єр-міністра Рахоя через «справу Гюртель» - корупційний скандал, пов’язаний з подвійною бухгалтерією правлячої «Народної партії».

Сам Рахой проходив у справі як свідок, проте лідер Іспанської соціалістичної робочої партії Педро Санчес виніс на обговорення парламенту питання про вотум недовіри уряду, і запропонував в якості заміни свою кандидатуру.

30 травня Маріано Рахой заявив, що не збирається йти у відставку. Тоді він зазначив, що планує займати свою посаду до 2020 року, поки не закінчиться термін його повноважень як прем’єр-міністра.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+