Слухати

Суд відмовив Саакашвілі визнати його повернення до Польщі незаконним / Новини на Громадському радіо

Суд відмовив Саакашвілі визнати його повернення до Польщі незаконним

01 червня 2018 - 13:09
Саакашвілі здійснив незаконний перетин державного кордону України 10 вересня 2017 року - це підтвердили у суді

Окружний адміністративний суд Києва відмовив екс-президенту Грузії Михеїлу Саакашвілі у задоволенні позову, в якому політик просив визнати незаконною його реадмісію до Польщі. 

Про це повідомляється на сайті Окружного адміністративного суду Києва.

«Суд ухвалив рішення – відмовити Михеїлу Саакашвілі у задоволенні позовних вимог. Окружним адміністративним судом міста Києва з наданих сторонами документів встановлено, що реадмісія Саакашвілі, як особи, що незаконно перебуває та території України, здійснювалася за стандартною процедурою ініційованою ДМС, на підставі Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію і ратифікованої відповідним законом України. Водночас, судом встановлено, що за результатами розгляду відповідного запиту, польська сторона надала згоду на реадмісію Саакашвілі, про що повідомила ДМС листом, копія якого наявна в матеріалах адміністративної справи», — йдеться у повідомленні суду.

У суді зазначили, що Саакашвілі здійснив незаконний перетин державного кордону України 10 вересня 2017 року.

Нагадаємо, Касаційний суд у складі Верховного суду відклав слухання справи щодо українського громадянства Міхеіла Саакашвілі на невизначений термін.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+