Слухати

У Парижі провели акцію на підтримку Сенцова (ФОТО)

01 червня 2018 - 20:58
Французька інтелігенція також готує лист до міністра культури Франції
У Парижі провели акцію на підтримку Сенцова (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Сьогодніі о 18:00 на площі Прав людини в Парижі зібралася українська громада, щоб вимагати звільнення режисера Олега Сенцова, який голодує вже 19 днів. Також французька інтелігенція зараз готує лист до міністра культури Франції, щоб просити його сприяти визволенню Олега Сенцова.

Про це у своєму Facebook повідомляє кореспондентка журналу «Тиждень» у Франції Алла Лазарева.

«Це те, що всі ми мусимо робити зараз. Франція є переговірником за нормандським форматом. У Макрона трохи більший ресурс впливу на «друга Владіміра», якого він не так давно бачив у Санкт-Петербурзі, ніж у звичайних громадян. Чим більше таких листівок надійде до Єлисейського палацу, тим більше шансів, що Париж активніше заопікується долею Олега Сенцова», — написала журналістка у своєму Facebook.

Серед активістів на акції були не тільки українці, але й росіяни, громадяни Литви та Латвії. Незважаючи на зливу, на площі зібралося близько 50 людей.

Нагадаємо, в містах України та світу 2 червня розпочинаються масові акції на підтримку засудженого у Росії українського режисера Олега Сенцова. До акції, зокрема, долучаться Канада, США, Португалія, Австралія, Чехія. 

«Основний меседж цієї акції – покажемо «червону карточку» Кремлю. І у всіх містах у організаторів буде формат великої червоної карточки», — розповіла Громадському радіо прес-секретарка руху на підтримку Сенцова Олександра Яхименко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+