Слухати

Через обстріли у Південному мешканці мусять ночувати в сусідніх селищах / Новини на Громадському радіо

Через обстріли у Південному мешканці мусять ночувати в сусідніх селищах

02 червня 2018 - 14:29
У зв’язку з обстрілами у селищі заборонений автомобільний рух, але можна переміщатися на мотороллерах

Через обстріли селища Південне на Донеччині його мешканці кожної ночі мусять іти пішки до сусідніх Залізного або Торецька, щоб переночувати у безпечному місці. Також у селищі заборонений автомобільний рух, але можна переміщатися на мотороллерах. Про це в ефірі Громадського радіо розповіла завідувачка сектором МінТОТ в Донецькій області Алла Назаренко.

«Сьогодні зранку працівник нашого сектору перебував у Південному, після цього виїхав до Торецька. На даний момент селища не обстрілюють. Вночі селище завмирає, дуже багато людей або ховаються по підвалам, або виїжджають до безпечних місць — до Залізного або Торецька. А вже зранку, коли припиняються обстріли, люди повертаються, щоб перевірити, чи вціліли їхні будинки і погодувати тварин», — пояснила Алла Назаренко.

Вона додала, що наразі найгостріше стоїть питання щодо забезпечення селища електроенергією. Водопостачання в Південному є.

«Окрім цього, дуже потрібний якийсь соціальний транспорт, яким люди могли б добиратися до Торецька та Залізного, оскільки проходити цю відстань пішки досить важко. На сьогодні у селищі дозволені моторолери, автомобільний рух у зв’язку з обстрілами заборонений», — додала Алла Назаренко.

Утім, гарантій, що бойовики не почнуть стріляти по пішоходам теж немає, додала вона.

Нагадаємо, ситуація у Південному загострилася кілька тижнів тому, після того, як селище перейшло під контроль укр. військових.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+