Слухати

Олегу щодня вливають літр глюкози, — сестра / Новини на Громадському радіо

Олегу щодня вливають літр глюкози, — сестра

02 червня 2018 - 12:32
Олег Сенцов голодує 20-ий день

Незаконно ув’язненому в Росії Олегу Сенцову, який голодує вже 20-ий день, щодня вливають глюкозу. Про це розповіла сестра Олега Наталя Каплан у своєму виступі на мітингу #SaveOlegSentov, який проходить у Києві на Майдані Незалежності, передає журналістка Громадського радо.

«Щодня йому вливають літр глюкози. Це вся інформація, яку я знаю. Більше дізнаємося завтра, коли до нього потрапить адвокат. Я знаю, що на такий день голодування людина вже не може самостійно стояти, але як справи в Олега, мені невідомо», — сказала Наталя Каплан.

Нагадаємо, сьогодні триває 20-ий день голодування Олега Сенцова. Режисер оголосив безстрокове олодуання 14 травня з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, незаконно утримувани російською владою. Себе він до списку не включив.

1 та 2 червня різних містах в Україні та усьому світі проходять акції на підтримку Олега Сенцова та за звільнення всіх українських політв’язнів, незаконно утримуваних російською владою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+