Слухати

Із тюрми в «ЛНР» вдалося визволити українця, - представник омбудсмена / Новини на Громадському радіо

Із тюрми в «ЛНР» вдалося визволити українця, - представник омбудсмена

03 червня 2018 - 21:34
Чоловік був засуджений українським судом до трьох років ув'язнення та мав вийти на свободу 2014 року, але через війну на Донбасі цього не сталося

Із в’язниці, що розташована на окупованій частині Луганської області, вдалося визволити незаконно утримуваного українця. Про це повідомляє представник омбудсмена України на Донбасі Павло Лисянський у Facebook.

За інформацією Лисянського, звільнений чоловік був засуджений до трьох років позбавлення волі українським судом та мав відбувати покарання до 2014 року. Але територія, де розташована тюрма, потрапила під окупацію, через що чоловік не зміг бути звільнений.

Імені чоловіка Лисянський не називає імені чоловіка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+