Слухати

Люди не можуть виїхати з району «Чигарі», бо бойовики не дають письмових гарантій припинення обстрілів, — Каплін / Новини на Громадському радіо

Люди не можуть виїхати з району «Чигарі», бо бойовики не дають письмових гарантій припинення обстрілів, — Каплін

03 червня 2018 - 14:38
Місцеві жителі повідомляють про погрози з боку бойовиків

Бойовики не дають письмових гарантій того, що не обстрілюватимуть автомобілі з людьми, які хочуть виїхати із району «Чигарі» селища Південне поблизу Торецька. Про це в ефірі Громадського радіо розповів координатор гуманітарної місії «Проліска» Євгеній Каплін.

«Дорога, якою можна виїхати із «Чигарі, проходить уздовж багатоповерхівок, які знаходяться під контролем так званої «ДНР». У зв’язку з цим українські військові обмежили автомобільний рух. Під час зустірчі із місцевими жителями та представниками штабу ООС, українській військові підтвердили, що гарантують відсутність обстрілів транспорту зі свого боку. Але письмових гарантій з боку «ДНР» досі немає. Натомість місцеві мешканці повідомляли про залякування з боку бойовиків та погроз про те, що у випадку пересування на автомобілях їх будуть обстрілювати» — розповів Каплін.

Він додав, що на даний момент у «Чигарі» згоріло вже 10 будинків. Через загрозу обстрілу автомобілів люди намагаються вивезти хоча б частину свого майна на велосипедах а на тачках.

«Гуманітарні організації зараз не можуть потрапити до «Чигарі» через те, що з боку бойовиків немає гарантій припинення вогню. Зараз там знаходяться українській військові», — сказав Євгеній Каплін.

Раніше повідомлялося, що через обстріли бойовиків у Південному мешканці мусять ночувати в сусідніх селищах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+