Слухати

За час голодування сина ніхто з української влади зі мною не зв’язувався, — мати Кольченка / Новини на Громадському радіо

За час голодування сина ніхто з української влади зі мною не зв’язувався, — мати Кольченка

03 червня 2018 - 13:16
Олександр Кольченко оголосив голодування 31 травня

Відколи незаконно утримуваний у Росії українець Олександр Кольченко оголосив голодування, ніхто з представників української влади не зв’язався із його матір’ю Ларисою Кольченко, яка підтримує зв’язок із сином через адвоката. Про це Лариса Кольченко розповіла в ефірі Громадського радіо.

Вона додала також, що отримала телефонний дзвінок з погрозами від російської сторони, а саме від представника громадської наглядової ради Челябінської області Василя Катане.

«1 червня мені подзвонив чоловік, що представився членом суспільно-наглядової ради Челябінської області. Він вимагав, щоб я вмовила Сашу припинити голодування, і просив не зустрічатися з адвокатом. Усе це зроблено для того, щоб Саша опинився в ізоляції, не відчував підтримки і відмовився від прийнятого рішення», — сказала Лариса Кольченко.

Вона додала, що не має зараз жодного зв’язку з сином, але припускає, що на нього також тисне адміністрація колонії з вимогою припинити голодування. 

Читайте такожДо Олександра Кольченка не пустили українського консула — МЗС

Лариса Кольченко розповіла також, що адвокат, який зараз відвідує Олександра, не займається його захистом, а просто зустрічається з ув’язненим і передає інформацію. 

«Адвокат відвідав його 31 травня. З його слів, Саша дуже схуд, але на здоров’я не скаржився. Раніше йому діагнозували дефіцит ваги, він лежав у лікарні. За чотири роки перебування в колонії у нього підірване здоров’я, і це голодування може завдати йому непоправної шкоди», — розповіла Лариса Кольченко.

Нагадаємо, український політв’язень, незаконно ув’язнений у Росії Олександр Кольченко оголосив голодування 31 травня. Його вимога — звільнити незаконно ув’язненого Олега Сенцова. Таким чином Кольченко вирішив підтримати Сенцова, який голодує від 14 травня, вимагаючи звільнити всіх українських політв’язнів, яких утримує російська влада. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+