Слухати

Лікарі можуть примусово годувати Сенцова, - сестра / Новини на Громадському радіо

Лікарі можуть примусово годувати Сенцова, - сестра

04 червня 2018 - 22:01
Сьогодні триває 22-ий день голодування Олега Сенцова

Утримуваний у Росії український режисер Олег Сенцов продовжить голодувати у колонії «Білий ведмідь» міста Лабитнангі. Лікарі кажуть, що можуть застосувати примусове годування.

Про це повідомила у коментарі Громадському радіо сестра Сенцова Наталія Каплан.

«Олег, як і раніше, стоїть на своєму і готовий йти до кінця. Лікарі розповіли адвокату, що Олег підходить до критичної межі, після якої нормального здоров’я вже не буде ніколи, навіть якщо він виживе. Найбільше побоювання, що у першу чергу почнуть відмовляти нирки. Лікар сказав, що у разі чогось застосують примусове годування: через ніс засунуть трубку і вливатимуть рідину», — розповіла Каплан.

Зараз Сенцов знаходиться на підтримувальній терапії, яка включає у себе капельниці з глюкозою і вітамінами.

Сьогодні Сенцова відвідали адвокат Дмитро Діндзе, документаліст Аскольд Куров і архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент.

«Дмитро Дінзе був у Олега сьогодні приблизно три години. Олег дізнався про акцію на його підтримку, про голодування інших людей, які приєдналися до нього. Він не закликає нікого голодувати, проти того, щоб голодував зокрема Олександр Кольченко, знаючи про його проблеми зі здоров’ям», — розповіла Каплан.

За її словами, Олег Сенцов спочатку відмовився від зустрічі від архієписком Климентом, але після адвокат переконав погодитися на спілкування.  

Нагадаємо, сьогодні триває 22-ий день голодування Олега Сенцова. Режисер оголосив безстрокове голодуання 14 травня з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, незаконно утримувани російською владою. Себе він до списку не включив.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+