Слухати

МЗС України вимагає від РФ звільнити Сущенка

04 червня 2018 - 19:06
МЗС також висловлює рішучий протест у зв’язку з засудженням Сущенка
МЗС України вимагає від РФ звільнити Сущенка / Новини на Громадському радіо

Міністерство закордонних справ України вимагає від Росії звільнити з-під варти українського журналіста Романа Сущенка, засудженого російським судом до 12 років колонії суворого режиму.

Про це йдеться у заяві відомства.

«Вимагаємо негайно скасувати незаконне рішення у справі Романа Сущенка, звільнити його з-під варти та забезпечити безперешкодне повернення в Україну», — заявляють у МЗС.

Українське зовнішньополітичне відомство також висловлює рішучий протест у зв’язку з рішенням Московського міського суду про засудження Сущенка.

«Ігнорування судом доведених стороною захисту фактів вчиненої проти  Романа Сущенка провокації та грубої фальсифікації справи є черговим свідченням відсутності правосуддя в Російській Федерації. Цинічне нехтування Росією основоположними правами людини свідчить про необхідність посилення міжнародного тиску на Москву з метою припинення агресії, репресій та утисків українських громадян», — ідеться у заяві.

МЗС закликає світову спільноту, міжнародні правозахисні інституції «вжити всіх можливих правових і політичних заходів з метою звільнення та повернення в Україну Романа Сущенка та інших громадян України».

Президент України Петро Порошенко назвав вирок українському журналісту Роману Сущенку «безпрецедентним цинізмом російського «суду».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+