Слухати

Роман Сущенко сьогодні напише заяву на апеляцію, - адвокат

04 червня 2018 - 20:52
Роман Сущенко не здивований рішенням Московського суду, зазначив адвокат
Роман Сущенко сьогодні напише заяву на апеляцію, - адвокат / Новини на Громадському радіо

Засуджений у Росії до 12 років колонії суворого режиму український журналіст Роман Сущенко сьогодні, 4 червня, ввечері напише заяву на апеляцію.

Про це в ефірі Громадського радіо повідомив адвокат Марк Фейгін.

«Апеляцію сьогодні ввечері подасть сам Роман у в’язниці. Я її завтра здам у канцелярію у Московському міському суд. Ми встигаємо подати на апеляцію у 10-денний термін», — зазначив адвокат.

Він розповів, що сьогодні у Московському міському суді зачитали тільки результативну частину. Засідання не тривало довго, оскільки суд за декілька хвилин оголосив рішення.

На думку Фейгіна, Сущенка можуть обміняти на затриманого у Києві керівника ресурсу «РИА Ности Украина» Кирила Вишинського.

«Те, що я чую від людей, залучених у Києві до перемовин про обмін, свідчить, на мою думку, що у Романа є перспектива. Кого на кого обмінювати, залежить не від Києва, а від Москви, бо вона вирішує віддавати Сенцова, Сущенка чи нікого не віддавати. З цієї точки зору, мені здається, Вишинський — матеріал, що досить підходить для обміну. Проблема у тому, що не відомо, чи Москва так хоче цього обміну. Ми це дізнаємося лише, якщо такий обмін відбудеться. Заздалегідь нічого сказати не можна», — зазначив Вишинський.

Обмін — єдина можливість для Сущенка повернутися в Україну, вважає адвокат.

«Роман задоволений, усе в порядку. Це було дуже передбачувано, у нас не було ілюзій. Роман прекрасно розумів, яким буде вирок, і очікує на обмін», — розповів Фейгін про стан Сущенка.

Сьогодні московський міський суд виніс українському журналісту Роману Сущенку вирок у 12 років колонії суворого режиму за обвинуваченням у шпигунстві.

Президент України Петро Порошенко назвав вирок українському журналісту Роману Сущенку «безпрецедентним цинізмом російського «суду».

Міністерство закордонних справ України вимагає від Росії звільнити з-під варти українського журналіста Романа Сущенка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+