Слухати

Сенцов погодився на зустріч з архієпископом Климентом, - сестра

04 червня 2018 - 19:15
Раніше Сенцов відмовлявся від зустрічі з архієпископом Климентом
Сенцов погодився на зустріч з архієпископом Климентом, - сестра / Новини на Громадському радіо

Український режисер Олег Сенцов погодився на зустріч з архієпископом Сімферопольським і Кримським УПЦ КП Климентом, який прибув до нього у колонію «Білий ведмідь» міста Лабитнангі у Росії.

Про це повідомила сестра Сенцова Наталія Каплан.

Раніше Сенцов відмовлявся від зустрічі, оскільки візит не був погоджений, заявляла Каплан.

«Ми домовлялися, що перед приїздом я запитаю у Олега, чи хоче він цієї зустрічі. Все-таки Олег не є прихильником релігії, причому будь-якої. Виникає питання, навіщо потрібні були ці домовленості? Загалом, Олег категорично відмовився», — написала Каплан.

Вона додала, що розуміє добрі наміри Климента, але разом з тим закликає представників церкви поважати думку людей, які є, зокрема, атеїстами.

Сьогодні стало відомо, що архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент (Кущ) прибув до колонії «Білий ведмідь» міста Лабитнангі у Росії, аби відвідати Олега Сенцова. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+