Слухати

Сенцов відмовився від зустрічі з архієпископом Климентом, - сестра / Новини на Громадському радіо

Сенцов відмовився від зустрічі з архієпископом Климентом, - сестра

04 червня 2018 - 17:18
Сестра Олега Сенцова обурюється, що Київський Патріархат не запитав у режисера, чи хоче він зустрітися з архієпископом Климентом

Український режисер Олег Сенцов відмовився зустрічатися з архієпископом УПЦ КП Климентом, який прибув до нього у російську колонію у Лабитнангі.

Про це повідомила сестра Сенцова Наталія Каплан.

«Ми домовлялися, що перед приїздом я запитаю у Олега, чи хоче він цієї зустрічі. Все-таки Олег не є прихильником релігії, причому будь-якої. Виникає питання, навіщо потрібні були ці домовленості? Загалом, Олег категорично відмовився», — написала Каплан.

Вона додала, що розуміє добрі наміри Климента, але разом з тим закликає представників церкви поважати думку людей, які є, зокрема, атеїстами.

«Люди добрі світлі православні, ви хоч розумієте, що не всі поділяють вашу думку, ви визнаєте існування іншої точки зору чи атеїсти — це не люди?», — написала Каплан.

Сьогодні стало відомо, що архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент (Кущ) прибув до колонії «Білий ведмідь» міста Лабитнангі у Росії, аби відвідати Олега Сенцова. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+