Слухати

Театр на Подолі отримав гран-прі Конкурсу Української Урбаністики (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Театр на Подолі отримав гран-прі Конкурсу Української Урбаністики (ФОТО)

04 червня 2018 - 11:39
Театр також посів перше місце у номінації «Архітектура культурно-соціальних об’єктів»

Театр на Подолі отримав гран-прі Конкурсу Української Урбаністики Ukrainian Urban Awards. Театр виборов нагороду серед понад 500 проектів. Крім гран-прі, проект Театру на Подолі від бюро Drozdov&Partners (архітектор — Олег Дроздов) також посів перше місце у номінації «Архітектура культурно-соціальних об’єктів».

До складу журі конкурсу увійшли чинна головна архітекторка Копенгагена Тіна Собю, керівник відділу урбаністики академії архітектури Амстердама Маркус Аппенцеллер, засновник Rojkind Arquitectos Майкл Ройкінд, виконавчий директор Zaha Hadid Architects Крістос Пассас, Вісенте Гуайарт – головний архітектор Барселони у 2011-2015 роках, Хірокі Мацура – головний проектувальник бюро Maxwan.

Від України серед журі були Лев Перцхаладзе (заступник міністра регіонального розвитку будівництва та ЖКХ України), Олександр Свистунов (чинний головний архітектор Києва), Сергій Целовальник (головний архітектор Києва у період з 2010 по 2015 рік).

Читайте також: Театр треба оцінювати не за формою, а за змістом, — члени трупи Театру на Подолі

У номінації «Житлова архітектура» переміг житловий комплекс «Вілла Магнолія», в номінації «Комерційна архітектура» — офісна будівля у Львові від Майстерні Бєляєвих, в номінації «Реновація» — CoWorking від групи компаній AVG, а у номінації «Архітектура громадських об’єктів» — Печерська міжнародна школа.

Читайте також: 155 років від народження київського Ґауді: які будівлі залишив архітектор Городецький? (ФОТО)

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+