Слухати

В Росії назвали дату запуску першої багаторазової ракети  / Новини на Громадському радіо

В Росії назвали дату запуску першої багаторазової ракети

04 червня 2018 - 07:53
Ракета зможее вивести на сонячну орбіту вантажу масою до 600 кілограмів

Випробування першої російської багаторазової ракети плануються на 2022 рік. Про це «РИА Новини» повідомив керівник проектної групи Фонду перспективних досліджень Борис Сатовський.

Йдеться про ракету надлегкого класу, яка розробляється ФПІ, Роскосмосом і Об’єднаною авіабудівною корпорацією. Російські вчені вже закінчили проект ракетного блоку. 

Ракета буде здатна вивести на сонячну орбіту вантажу масою до 600 кілограмів.

При проектуванні використовувалися технологічні напрацювання проекту «Байкал». Кожен керований блок ракети розрахований на 50 польотів без заміни двигунів. Запуск передбачається здійснювати з мобільних пускових комплексів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+