Слухати

51-річний француз почав заплив через Тихий океан - він збирається подолати 8800 км / Новини на Громадському радіо

51-річний француз почав заплив через Тихий океан - він збирається подолати 8800 км

05 червня 2018 - 14:15
Підготовка запливу зайняла більш шести років

У японському місті Тьосі 51-річний плавець Бенуа Лекомт почав заплив через Тихий океан. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Лекомт збирається подолати відстань у приблизно 8800 кілометрів до Сан-Франциско. Передбачається, що подорож триватиме близько півроку.

Чоловік має намір плисти по 8 годин на день, долаючи близько 48 кілометрів за допомогою Північно-Тихоокеанського течії. Спати і їсти він буде на човні, який його супроводжуватиме.

Підготовка запливу зайняла більш шести років. У разі успіху Лекомт стане першою людиною, якій вдалося переплисти Тихий океан.

Нагадаємо, що у 1998 році Бенуа Лекомт першим переплив Атлантичний океан за 73 дні. Книга рекордів Гіннесса не зарахувала його досягнення через те, що частину відстані він фактично проплив на човні супроводу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+