Слухати

Канцлер Австрії сподівається на поступове зняття санкцій з Росії / Новини на Громадському радіо

Канцлер Австрії сподівається на поступове зняття санкцій з Росії

05 червня 2018 - 21:53
Після зустрічі з Володимиром Путіним Себастьян Курц заявив, що сподівається на правильні дії Росії відносно України та Сирії

Австрійський канцлер Себастьян Курц заявив, що сподівається на «реалізацію Мінських угод», «правильні політичні рішення відносно Сирії та України» та, зрештою, поступове зняття Євросоюзом санкцій з Російської Федерації. Про це він написав у своєму твіттері після зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним

«Ми сподіваємось, що Росія сприятиме політичним рішенням в Сирії та Україні, і люди в цих регіонах нарешті зможуть жити спокійно, — сказав він. — Ми також сподіваємося на прогрес в Україні щодо реалізації Мінських угод, аби можна було поступово скасувати санкції Євросоюзу». 

Себастьян Курц також повідомив що Австрія та Росія підписали кілька меморандумів, які мусять посилити економічну співпрацю. Зазначив, що Австрія співпрацює з Росією в економічному плані. Обсяг торгів виріс до 5 мільярдів євро, а інвестиції Австрії до Росії складають 7 мільярдів євро.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+