Слухати

Мінінформполітики тиждень безперервно транслюватиме читання україномовної поезії на своєму YouTube / Новини на Громадському радіо

Мінінформполітики тиждень безперервно транслюватиме читання україномовної поезії на своєму YouTube

05 червня 2018 - 18:12
У встановленні поетичного рекорду братимуть участь студенти вишів

Студентська рада, яка діє при Міністерстві інформаційної політики, разом з українськими вишами встановлюватиме рекорд з безперервного читання української поезії у формі Всеукраїнського марафону серед університетів. Про це повідомляє прес-служба МІП.

Марафон триватиме з 7 до 14 червня. 

«Будемо безперервно упродовж доби 7 днів поспіль в режимі онлайн читати поезію як українських авторів, так і твори світових класиків, перекладені українською мовою. За встановленням рекорду можна буде спостерігати на сторінці Міністерства інформаційної політики України в YouTube», — зазначають у МІП.

Розпочне марафон 7 червня Національний університет «Острозька академія», далі естафета по черзі переходитиме до Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, Полтавського національного технічного університету, Донецького державного університету управління, Львівського національного аграрного університету, комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» та Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди.

Ініціатива спрямована на популяризацію української мовно-поетичної спадщини як повноцінної частини європейської культурної спадщини, а відтак, формування в молоді поваги до української мови. Приурочена до відзначання Року культурної спадщини Європи. 

Нагадаємо, 27 квітня 2017 року Європарламент прийняв рішення відзначити 2018 рік як Рік культурної спадщини в Європі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+