Слухати

Організатори «Міс Америка» замінять дефіле в купальниках на дискусію з суддями / Новини на Громадському радіо

Організатори «Міс Америка» замінять дефіле в купальниках на дискусію з суддями

05 червня 2018 - 19:11
Також учасницям конкурсу дозволять виходити на сцену у вбранні, яке вони оберуть самі і яке буде відображати їхній особистий стиль

Організатори конкурсу краси «Міс Америка» вирішили прибрати з програми дефіле в купальниках.

Про це заявила глава ради директорів конкурсу Гретхен Карлсон в ефірі програми «Доброго ранку, Америка» на каналі ABC.

«Ми більше не будемо судити учасниць за їхніми зовнішніми даними (…) Ми хочемо знати про ваші погляди на життя, розкажіть нам про свої цілі і досягнення», — заявила Карлсон.

Замість дефіле в купальниках конкурсантки будуть брати участь в дискусії з суддями, повідомляє телеканал. Також учасницям конкурсу дозволять виходити на сцену у вбранні, які вони оберуть самі і яке буде відображати їхній особистий стиль.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+