Слухати

Пожежа в Чорнобильській зоні: ДСНС не виключає підпал / Новини на Громадському радіо

Пожежа в Чорнобильській зоні: ДСНС не виключає підпал

05 червня 2018 - 22:23
На місці пожежі знайшли смолоскипи

Загоряння сухої трави в зоні відчуження Чорнобильської АЕС могло бути справою рук людини. Таку думку підтвердив під час брифінгу в Києві голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, повідомляють УНН.

«На місці пожежі були знайдені смолоскипи. Зараз слідчі органи встановлюють їх приналежність, і взагалі чи мають вони відношення до цієї пожежі», — сказав він.

За прогнозами ДСНС, локалізувати пожежу буде можливо до обіду завтрашнього дня.

Нагадаємо, 5 травня у зоні відчуження виникла лісова пожежа, яка розповсюдилася по площі в 10 гектарів. Радіаційний фон у Києві та зоні відчуження в нормі. Проблеми може викликати посилення вітру, яке може спричинити перекидання полум’я на ліс. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+