Слухати

Українська правозахисниця Катерина Левченко —у світовому рейтингу «Gender Equality Top 100» / Новини на Громадському радіо

Українська правозахисниця Катерина Левченко —у світовому рейтингу «Gender Equality Top 100»

05 червня 2018 - 12:27
Рейтинг представляє 100 найвпливовіших осіб у ​​галузі гендерної політики

Українську правозахисницю, президентку Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда — Україна» Катерину Левченко обрали до світового рейтингу  «Gender Equality Top 100». Повний список оприлюднений на сайті організації Apolitical. Цей рейтинг представляє 100 найвпливовіших осіб у ​​галузі гендерної політики.

«На основі номінацій від десятків експертів з гендерної рівності та провідних організацій у цій галузі ми хочемо відзначити людей, які роблять наше суспільство більш справедливим і кращим для життя», — зазначено у повідомленні.

Читайте такожСтамбульська конвенція — точка відриву України від Росії, — Левченко

У рейтингу відзначені також канадський прем’єр-міністр Джастін Трюдо, пакистанська правозахисниця Малала Юсафзай та інші.

Катерина Левченко — урядова уповноважена з гендерної політики в Україні. З 1998 року займає посаду президентки Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна». Також Левченко координує Всеукраїнську мережу проти комерційної сексуальної експлуатації дітей.

Читайте такожУ боротьбі за гендерні права треба залучати законодавство, — Катерина Левченко

Кандидатуру Левченко висунули до рейтингу Рада Європи, ЮНІСЕФ, Програма розвитку ООН та інші міжнародні організації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+