Слухати

Російська Держдума ввела штрафи за використання VPN / Новини на Громадському радіо

Російська Держдума ввела штрафи за використання VPN

05 червня 2018 - 18:00
Реєстр заборонених сайтів буде розміщений в Федеральній державній інформаційній системі

Російська Держдума ввела штрафи за порушення закону про анонімайзери.

Так, за видачу пошуковими системами гіперпосилань на анонімайзери з громадян будуть стягуватися штрафи на суму від трьох до п’яти тисяч рублів, тобто від 1 260 до 2 100 гривень, з юридичних осіб — від 500 тисяч до 700 тисяч рублів, тобто від 210 до майже 300 тисяч гривень.

Реєстр заборонених сайтів буде розміщений в Федеральній державній інформаційній системі, до якої пошуковики будуть зобов’язані підключитися.

За непідключення до цієї системи теж передбачені штрафи.

Нагадаємо, закон, що дозволяє блокувати VPN-сервіси і анонімайзери, був прийнятий Держдумою у весняну сесію 2017 року і набув чинності з 1 листопада. Наприкінці лютого 2018 року Роскомнагляд повідомляв, що ФСБ жодного разу не застосувала цей закон. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+