Слухати

Головою НКРЕКП обрали Оксану Кривенко / Новини на Громадському радіо

Головою НКРЕКП обрали Оксану Кривенко

06 червня 2018 - 12:25
Попереднього главу НКРЕКП Дмитра Вовка звільнили 30 травня

Головою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), призначена Оксана Кривенко.

Про це повідомила прес-служба НКРЕКП.

Кривенко обрали на закритому засіданні. Вона стала першою жінкою на чолі НКРЕКП.

«Наша стратегія та головна мета — ефективний Регулятор, який працюватиме системно над усіма викликами та проблемами, з курсом на реформи для створення ефективних ринків. Ми прагнемо неупередженого, прозорого та відкритого регулювання з урахуванням інтересів як споживачів, так і надавачів послуг», — зазначила Кривенко.

Оксана Кривенко працювала заступницею директора Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері. 29 травня була призначена на посаду члена НКРЕКП.

Попереднього главу НКРЕКП Дмитра Вовка 30 травня звільнили, згідно з раніше затвердженим планом ротації голови та членів комісії. Його також не допустили до участі в конкурсі з відбору нових членів НКРЕКП після того, як конкурсна комісія визнала недостатнім його досвід роботи в сфері енергетики.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+