Слухати

Гройсман підписав подання на звільнення міністра фінансів Данилюка / Новини на Громадському радіо

Гройсман підписав подання на звільнення міністра фінансів Данилюка

06 червня 2018 - 12:49
Гройсман просить Раду підтримати подання на звільнення

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав подання на звільнення з посади міністра фінансів Олександра Данилюка. 

«Підписав подання до Верховної Ради на звільнення з посади Міністра фінансів Олександра Данилюка. Після спровокованого ним конфлікту на засіданні Уряду він дозволив собі дії, які, на мій погляд, несумісні з подальшим перебуванням на посаді члена Кабінету Міністрів. Поширення викривленої інформації серед наших міжнародних партнерів напередодні важливих для України перемовин з ЄС могло поставити під загрозу їх результати», — зазначив Гройсман.

23 травня Данилюк на засіданні уряду намагався погодити призначення своєї радниці Яни Бугрімової на посаду заступниці міністра. За повідомленням ЗМІ, на цьому закритому засіданні між Данилюком і Гройсманом сталася словесна перепалка, після чого міністру фінансів було відмовлено у призначенні нової заступниці.

Після Данилюк написав листа до країн G7 з наміром «уникнути двозначності та маніпуляцій» у його конфлікті з Гройсманом.

«Для мене не прийнятно, коли призначення на посаду моїх заступників повинно бути узгодженим президентом чи прем’єр-міністром», — ішлося у листі.

Данилюк також написав, що прем’єр заблокував призначення постійного голови ДФС та його заступників.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+