Слухати

Маріуполь: навчання з ліквідації розливу нафти в морі минули задовільно, - міська рада / Новини на Громадському радіо

Маріуполь: навчання з ліквідації розливу нафти в морі минули задовільно, - міська рада

06 червня 2018 - 19:53
У навчаннях взяло участь близько 70 людей

На Маріупольському узбережжі вперше пройшла масштабна тренування з ліквідації розливу нафти в море. Навчання минули задовільно, у них взяло участь близько 70 людей. Про це в коментарі Громадському радіо розповів начальник управління з питань екології, енергоменеджменту та охорони праці міськради Ваагна Мнацаканян.

Він зазначив, що ініціативу міськради підтримала Адміністрація морських портів України.

«В рамках підготовки до літнього пляжного сезону у нас було декілька оперативних нарад з різними службами, з метою вироблення чіткої схеми взаємодії при виникненні масляних, нафтових плям. Ми вийшли з ініціативою провести спільні навчання. Бо одна справа — регламент взаємодії, записаний на папері, а інше — як це відбувається в житті, як впливатиме людський фактор», — розповів Мнацаканян.

Він зазначив, що, оскільки ці навчання були першими, організатори отримали орієнтири щодо часу, наявності та якості необхідних матеріалів тощо.

«Під час навчань за легеною був розлитий нафтопродукт, відповідно, виставили огороджуючи буйки. Працювала техніка — сміттєнафтозбирач, буксир. Навчання почалися о 10, а о 10.18 ця ділянка вже була локалізована, і почалися роботи з ліквідації розливів. О 10.25 ми дали наступну легенду: частина плями відділилась і не була локалізована. Відповідно ми надали інформацію нашій міській аварійно-водолазній службі. Її працівники на моторному човні виїхали на ділянку. знайшли розлиття і супроводжували до берега, де воно було локалізоване», — розповів Мнацаканян.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+