Слухати

Президент закликав ВР ухвалити законопроект про Антикорупційний суд / Новини на Громадському радіо

Президент закликав ВР ухвалити законопроект про Антикорупційний суд

06 червня 2018 - 15:21
Петро Порошенко сподівається, що Антикорупційний суд запрацює до кінця 2018 року

Президент Петро Порошенко закликає народних депутатів ухвалити поданий ним законопроект про Вищий антикорупційний суд.

Про це глава держави заявив під час зустрічі з представникам ЗМІ за підсумками переговорів зі спадкоємнимпПринцем Князівства Ліхтенштейн Алоїзом.

«Висловлюю дуже тверде сподівання, прохання, звернення до народних депутатів з тим, щоб найближчим часом проголосували і підтримали президентський законопроект про створення Антикорупційного суду. І висловлюю надію, щоб, коли це відбудеться, ми до кінця поточного року в основному завершили процедури по створенню суду. Щоб вже у 2018 році антикорупційний суд запрацював і завершив створення за моєю ініціативою ефективної антикорупційної інфраструктури, включно з Національним антикорупційним бюро, Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою, Національним агентством запобігання корупції, запровадженням електронних декларацій», — підкреслив Петро Порошенко.

Верховну раду України закликали ухвалити проект закону про створення Вищого антикорупційного суду також посли країн «Великої сімки» (G7). 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+