Слухати

«Репортери без кордонів» засудили вирок російського суду Роману Сущенко / Новини на Громадському радіо

«Репортери без кордонів» засудили вирок російського суду Роману Сущенко

06 червня 2018 - 18:25
В організації підкреслюють, що вирок Сущенку був ухвалений в результаті повністю закритого процесу

Міжнародна організація «Репортери без кордонів» засудила вирок, винесений в РФ в ході непрозорого процесу, українському журналісту Роману Сущенко. Про це йдеться в заяві організації.

«Цей жорстокий вирок було ухвалено в результаті повністю секретного процесу, — підкреслює керівник відділу Східної Європи і Центральної Азії «Репортерів без кордонів» Йоганн Бір. — Якщо російська влада не надасть правдоподібних доказів провини журналіста, вони мають негайно його відпустити», — ідеться у повідомленні.

Читайте також: Журналіст Роман Сущенко у своїх листах підбадьорює тих, хто на свободі, — Олександр Харченко

У заяві зазначається, що єдиним відкритим моментом процесу над українським журналістом Романом Сущенком стало винесення резолютивної частини вироку. 

Нагадаємо, московський міський суд виніс українському журналісту Роману Сущенку вирок у 12 років колонії суворого режиму за обвинуваченням у шпигунстві.

Захист Сущенка подав апеляцію на вирок суду.

Міністерство закордонних справ України вимагає від Росії звільнити з-під варти українського журналіста.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+