Слухати

Столтенберг анонсував розгортання нових командувань НАТО у Німеччині і США / Новини на Громадському радіо

Столтенберг анонсував розгортання нових командувань НАТО у Німеччині і США

06 червня 2018 - 14:13
Також Альянс має намір збільшити чисельність офіцерів в командних службах на 1,2 тисячі осіб

Нове морське командування НАТО розгорнуть в США, а командування НАТО з логістики — в Німеччині. Про це заявив генсек Північноатлантичного альянсу Йенс Столтенберг.

«Ми розширимо і затвердимо нове морське командування по Атлантиці в Норфолку, США, а також нове командування з логістики в Ульмі, Німеччина», — зазначив він.

Столтенберг пояснив, що це необхідно для «переміщення військ через Атлантику в Європу без зволікання у разі потреби».

Генсек НАТО розповів також, що з 2020 року Альянс буде підтримувати в постійній бойовій готовності по 30 батальйонів, бойових кораблів, авіаційних підрозділів. «Ми затвердимо ініціативу готовності НАТО «4 по 30»», — сказав Йенс Столтенберг, додавши, що боєздатні підрозділи будуть мінятися раз на 30 днів.

Також, за словами Столтенберга, Альянс має намір збільшити чисельність офіцерів в командних службах на 1,2 тисячі осіб.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+