Слухати

В Україні починають вакцинувати дорослих від кору, - МОЗ / Новини на Громадському радіо

В Україні починають вакцинувати дорослих від кору, - МОЗ

06 червня 2018 - 17:51
Ідеться про людей, що перебувають у групі ризику — військових, бійців АТО, студентів, а також про освітян та медиків

МОЗ розпочинає вакцинацію від кору дорослих, що перебуваєть у групі ризику. Такі люди мають право на безплатну вакцинацію. Про це йдеться у рішенні МОЗ.

«Зокрема, йдеться про поширення захворюваності у групах, які проживають у спільному просторі (військові, бійці АТО, студенти), а також серед освітян та медиків», — ідеться у повідомленні.

У МОЗ зазначають, що прийняли таке рішення у зв’язку зі зростанням захворюваності на кір серед дорослих — від початку року вони становлять 40% від усіх хворих.

«Найближчим часом буде прийнято порядок проведення імунізації дорослим та визначено групи, яких вакцинуватимуть безоплатно, про що Міністерство охорони здоров`я поінформує окремо», — повідомили у МОЗ.

Відомство замовило додатково 392 тис доз вакцин для профілактики кору. Додатковий обсяг вакцин буде закуплено на заощаджені завдяки міжнародним організаціям кошти з бюджету 2017 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на початку квітня почалася нова хвиля захворювань на кір. Тоді за два тижні захворіло 2900 людей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+