Слухати

ФІФА заборонила російській співачці, яка має паспорт «ЛНР», виступати на ЧС-2018  / Новини на Громадському радіо

ФІФА заборонила російській співачці, яка має паспорт «ЛНР», виступати на ЧС-2018

07 червня 2018 - 08:58
У ФІФА зазначили, що навіть без пісень про війну і Донбас, співачка вже асоціюється з забороненою на чемпіонаті військовою тематикою

ФІФА заборонила російській співачці Юлії Чичериній виступати перед вболівальниками під час чемпіонату світу в Ростові-на-Дону. Причиною стала репутація співачки, яка підтримує бойовиків на сході України.

Співачці прислали листа з Міжнародної федерації футболу з відмовою у виступі. Чичеріна опублікувала його на своїй сторінці у фейсбуці. В листі йдеться про те, що участь Юлії Чичеріної у фестивалі може нашкодити репутації ФІФА через останні виступи артистки, присвячені військовій темі. У листі було посилання на кліп пісні «На передовій». Чичеріна присвятила її збройним загонам Донбасу, які воюють з українською армією.

У травні співачка отримала паспорт самопроголошеної ЛНР.

У Міжнародній федерації футболу відзначили, що всі військові, релігійні та політичні теми на заходах ФІФА суворо заборонені, тому, навіть не виконуючи на фестивалі уболівальників пісні про війну, ця артистка вже асоціюється з військовою тематикою.

Сама співачка називає ФІФА «футболобандерівцями» і пов’язує заборону з тим, що «рок – музика протесту».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+