Слухати

Рада проголосувала за звільнення міністра фінансів Данилюка / Новини на Громадському радіо

Рада проголосувала за звільнення міністра фінансів Данилюка

07 червня 2018 - 14:37
У Верховній Раді народні депутати проголосували за відставку Міністра фінансів Олександра Данилюка

У Верховній Раді народні депутати проголосували за відставку Міністра фінансів Олександра Данилюка, повідомляє журналістка Громадського радіо

За звільнення проголосували 254 нардепи.

Перед голосуванням у залі засідань парламенту Данилюк заявив, що йшов розбудовувати ефективну фінансову ситему країни і боротись з корупцією.

«Написаний мною лист відповідає фактам. Ситуація, що скалалась в ДФС, є типовою для всіх органів: слабкість, неефективність, корупція. Якщо ви не згодні із тим, що я говорю — голосуйте за мою відставку», — сказав Данилюк.

Він також заявив, що саме він ініціював процес щодо Коломойського, і в парламенті є депутати, які перешкоджали цьому.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав, що так і не почув пояснення щодо «неадекватної поведінки» Данилюка на засіданні уряду.

Нагадаємо, напередодні прем’єр-міністр Володимир Гройсман підписав подання до Верховної Ради на звільнення міністра фінансів Олександра Данилюка.

«Після спровокованого ним (ред. — Данилюком) конфлікту на засіданні Уряду він дозволив собі дії, які, на мій погляд, несумісні з подальшим перебуванням на посаді члена Кабінету міністрів. Поширення викривленої інформації серед наших міжнародних партнерів напередодні важливих для України перемовин з ЄС могло поставити під загрозу їх результати», — пояснив тоді голова уряду причини свого рішення.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+