Слухати

Схуд на 10 кг: Олександр Кольченко припинив голодування (ЛИСТ) / Новини на Громадському радіо

Схуд на 10 кг: Олександр Кольченко припинив голодування (ЛИСТ)

07 червня 2018 - 12:31
У листі Кольченко пише: «Лідери європейських країн не зацікавлені у посиленні тиску на Росію»

Український політв’язень, незаконно ув’язнений у Росії Олександр Кольченко заявив про припинення голодування, повідомляє адвокат Андрій Лепьохін

Кольченко оголосив голодування 31 травня. Його вимогою було звільнити незаконно ув’язненого Олега Сенцова. Таким чином Кольченко вирішив підтримати Сенцова, який голодує від 14 травня, вимагаючи звільнити всіх українських політв’язнів, яких утримує російська влада. 

Сьогодні, 7 червня, Кольченко заявив, що переоцінив свої сили. Він вибачився перед Олегом через те, що швидко здався. 

Андрій Лепьохін заявив, що за час голодування Кольченко втратив вагу з 64 до 54 кг. І сьогодні за медичними показниками його переводять до тюремної лікарні. Адвокат також заявляє, що за час голодування Кольченка у присутності начальника колонії кілька разів представники Уповноваженої з прав людини Росії намагалися переконати припинити голодування. Так само тиск створювався і на адвоката. 

34 794 711_2 125 527 037 726 698_5 920 940 883 749 896 192_n.jpg

Facebook
Лист Кольченка про закінчення голодування
Facebook

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+