Слухати

Венеціанська комісія закликає не зволікати зі створення Антикорупційного суду

07 червня 2018 - 19:33
Комісія задоволена тією редакцією закону
Венеціанська комісія закликає не зволікати зі створення Антикорупційного суду / Новини на Громадському радіо

Венеціанська комісія задоволена ухваленням Верховною радою України закону про Вищий антикорупційний суд і закликає не зволікати з його створенням.

Про це йдеться у заяві президента комісії Джанні Букіккіо.

«Я зараз закликаю всіх, кого це стосується, забезпечити швидке створення Суду та надати йому відповідні засоби для його функціонування», — ідеться у заяві.

Букіккіо «з великою радістю дізнався про сьогоднішнє рішення Верховної Ради щодо затвердження закону про Вищий антикорупційний суд».

«Згідно з повідомленнями, ухвалений закон відповідає рекомендації Венеціанської комісії. Я хотів би привітати членів Верховної Ради з сьогоднішнім голосуванням і дякую всім, хто сприяє прийняттю закону. Це важливий крок вперед для України та для Європи, передусім для громадян України, які занадто довго страждали від зла корупції», — ідеться у заяві.

Сьогодні Верховна Рада України проголосувала за законопроект про Вищий антикорупційний суд.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+