Слухати

З полону бойовиків «ЛНР» звільнили студента вінницького ВНЗ

07 червня 2018 - 16:48
Бойовики схопили юнака у 2017 році через те, що він підняв на флагштоку біля школи прапор України

Співробітники Служби безпеки України повернули до Вінниці студента, якого бойовики «ЛНР» майже рік утримували у полоні через піднятий біля школи український прапор.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

У 2017 році студент разом з батьками поїхав до окупованого Луганська, звідки він родом. Разом з місцевими жителями юнак підняв на флагштоку біля школи, де раніше навчався, прапор України. Хлопці також намалювали національну символіку на фасаді будівлі.

Юнаків затримали бойовики та насильно утримували у будівлі місцевої в’язниці.

«При цьому українських бранців допитували представники так званого «МГБ ЛНР», які застосовували до них заходи психологічного та фізичного тиску. Унаслідок ефективної оперативної комбінації співробітники СБ України вивели незаконно затриманого юнака на підконтрольну українській владі територію та повернули до Вінниці», — ідеться у повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+