Слухати

«Газпром» оскаржив дії судових виконавців у Швейцарії / Новини на Громадському радіо

«Газпром» оскаржив дії судових виконавців у Швейцарії

08 червня 2018 - 10:52
Пізніше має компанія має намір подати аналогічну скаргу в Нідерландах

«Газпром» в четвер подав до швейцарського суду заяву, спрямовану на надання російській компанії повного доступу до матеріалів справи і подальше оскарження дій судових приставів. Про це повідомляє «Інтерфакс Україна».

У повідомленні зазначається, що пізніше компанія планує подати аналогічну скаргу до голландського суду. 

В «Газпромі» заявляють, що до цьго часу не отримали офіційних повідомлень в рамках процедури примусового виконання в Швейцарії рішення Стокгольмського арбітражу від 28 лютого 2018 року.

Раніше повідомлялося, що у Нідерландах суд арештував активи «Газпрому».

Нагадаємо, 28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги Нафтогазу щодо компенсації за недопоставлені Газпромом обсяги газу для транзиту. Газпром має сплатити $2,56 млрд.

30 травня повідомлялося, що НАК «Нафтогаз України» розпочав процес стягнення боргу з ПАТ «Газпром» боргу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+