Слухати

Наша солідарність може врятувати життя Сенцова, - Туск / Новини на Громадському радіо

Наша солідарність може врятувати життя Сенцова, - Туск

08 червня 2018 - 17:41
Дональд Туск закликає лідерів до солідарності з Олегом Сенцовим

Голова Європейської ради Дональд Туск закликав світових лідерів підтримати українського режисера Олега Сенцова, який оголосив голодування у російській колонії з вимогою звільнити політичних в’язнів.

Про це Туск заявив під час саміту країн «Великої сімки» у канадській провінції Квебек.

«Я хочу згадати про Олег Сєнцова — українського кінорежисера, який брав участь у Євромайдані в Києві і був проти анексії Криму Росією. Зараз він відбуває 20 річний термін у колонії суворого режиму в Сибіру після політичного суду, в якому його звинуватили у тероризмі. Зараз 24-ий день його голодування, яке він планує продовжити. Він вимагає звільнити 62 політв’язнів. Тому я прошу лідерів показати їхню підтримку Олегу Сєнцову. Наша солідарність може врятувати його життя», — заявив Туск.

Нагадаємо, український режисер Олег Сенцов 14 травня оголосив про початок голодування. Він вимагає звільнити всіх утримуваних Росією політв’язнів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+