Слухати

Президент Малайзії дозволив чиновникам отримувати їжу та квіти як подарунок  / Новини на Громадському радіо

Президент Малайзії дозволив чиновникам отримувати їжу та квіти як подарунок

08 червня 2018 - 13:27
Колишнього прем'єра Наджиба Разака звинуватили у корупції, в його квартирі знайшли 30 мільйонів доларів

Новий прем’єр-міністр Малайзії Махатхір Мохамад заборонив чиновникам приймати подарунки, окрім продуктів харчування, фруктів та квітів. Про це повідомляє New Straits Times.

Для боротьби з корупцією серед державних службовців прем’єр-міністр заборонив приймати подарунки, за винятком згаданих речей.

«Якщо хтось захоче подарувати мені дорогі подарунки, я їх приймати не буду. Те саме стосується інших держслужбовців», — сказав Мохамад.

Він підкреслив, що одержувачі та дарувальники подарунків однаково винні та повинні бути покарані. Колишнього прем’єра Наджиба Разака звинуватили у корупції. Під час обшуків у квартирах в Куала-Лумпурі поліція вилучила близько 30 мільйонів доларів. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+