Слухати

САП скерувала до суду обвинувальний акт щодо судді Вищого адміністративного суду / Новини на Громадському радіо

САП скерувала до суду обвинувальний акт щодо судді Вищого адміністративного суду

08 червня 2018 - 11:33
Його звинувачують у подачі неправдивих відомостей у декларації

Спеціальна антикорупційна прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо судді Вищого адміністративного суду, якого обвинувачують у подачі неправдивих відомостей у декларації. Про це повідомляє прес-служба САП.

У повідомленні зазначається, що суддя у своїй декларації не подав інформації про користування ним та його родиною двома об’єднаними квартирами, розташованими в історичному центрі міста Києва, загальною площею понад 130 квадратних метрів та вартістю майже 1,6 мільйонів гривень, право власності на які зареєстровано на його матір.

Читайте такожСАП: зібрали достатньо доказів для обвинувачення Труханова та інших службовців ОДА

«Також у декларації за 2016 рік суддя не відобразив відомостей про користування однією з цих квартир.», — зазначається у повідомленні.

Слідчі вважають, що суддя зробив це з метою приховати свій реальний майновий стан, а також аби отримати ще одну службову квартиру.

Читайте також: Новообраний аудитор НАБУ Василенко: які ризики бачить громадськість?

Розслідувати цю справу НАБУ почало у 2017 році на підставі звернень громадян та публікацій у ЗМІ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+