Слухати

У справі про пташиний могильник на Київщині провели 14 обшуків,  - ГПУ (ФОТО, Відео) / Новини на Громадському радіо

У справі про пташиний могильник на Київщині провели 14 обшуків, - ГПУ (ФОТО, Відео)

08 червня 2018 - 12:56
Керівники холдингу затримані, їм вже повідомлено про підозру

6 червня було проведено 14 обшуків у приміщеннях агрохолдингу на Київщині, контролюючих організаціях та за місцем проживання осіб, задіяних у створенні пташиних могильників. Про це в ефірі Громадського радіо розповів речник ГПУ Андрій Лисенко

«ГПУ здійснює процесуальне керівництво у цьому кримінальному провадженні, яке веде національна поліція. За попереднім аналізом діяльність агрохолдингу нанесла збитків довкіллю на суму понад 200 млн гривень. 6 червня було проведено 14 обшуків у приміщеннях холдингу, контролюючих організаціях та за місцем проживання осіб, задіяних у цій діяльності. Також провели обшук пташиних могильників та взято проби ґрунту та води для проведення відповідних експертиз», — розповів Андрій Лисенко.

Він додав, що керівники холдингу вже затримані, їм повідомлено про підозру за статтями про створення злочинних організацій, порушення правил екологічної безпеки, порушення правил охорони або використання надр.Наразі ГПУ очікує на проведення відповідних судових засідань щодо обрання запобіжного заходу. Триває досудове розслідування.

«Серед їхніх порушень — ігнорування правил створення майданчиків, на яких мала зберігатися сировина, що залишалася після обробки птахів. Ці майданчики були переповнені, а створенням нових агрохолдинг не займався. Ми також отримували скарги від місцевого населення, — розповів Андрій Лисенко.

Національна поліція повідомляла, що йдеться про агроходинг поруч з селом Гаврилівка на Київщині.

 

http://

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+