Слухати

Між Маріуполем та Волновахою курсуватиме повноцінний електропоїзд (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Між Маріуполем та Волновахою курсуватиме повноцінний електропоїзд (ФОТО)

09 червня 2018 - 08:20
Вагони електрички, яка курсувала на цьому напрямку до бойовикх дій, залишилися на непідконтрольній території. Залізничники змогли запустити чотири вагони, але на них були нарікання

Між Маріуполем та Волновахою відтепер курсуватиме повноцінний електропоїзд. Від початку бойових дій на Донбасі вагони електрички, яка курсувала на цьому напрямку, залишилися на непідконтрольній території. Щоб якось налагодити сполучення на цьому напрямку, залізничники запустили чотири пасажирські вагони. Втім, як зазначають пасажири, вони постійно були переповнені та незручні.

«Протягом чотирьох років у нас між Маріуполем і Волновахою курсували чотири пасажирські вагони, так ми вирішили проблему цього напрямку. Сьогодні запускається оновлений, він після ремонту і буде тепер курсуватиме справжній, як годиться в приміському сполученні електропоїзд», — розповідає начальниця вокзалу «Маріуполь» Олена Французова.

Про необхідність великих вагонів кажуть і пасажири. Маршрут електрички пролягає через 5 населених пунктів, жителі яких їздять і на роботу, і на відпочинок.

Олена працює оператором з обслуговування вагонів. Каже, що дістатися з Сартани до Волновахи, а потім додому до Маріуполя було складно.

«Необхідність нових вагонів була. По-перше, вони були незручні, ну, а зараз, якщо пускають цю електричку, так це буде взагалі чудово для всіх», — каже вона.

Ще один пасажир, Олександр Михайлович, додає:

«Їздити було неможливо. Особливо ті, хто їздив на дачі, люди з Кальчика, звідти далі, не могли дістатися на роботу, як оселедці в банці, спека. Зараз я думаю, вони часто будуть ходити, люди не будуть страждати».

За словам начальниці вокзалу, кількість пасажирів на напрямку Маріуполь-Волноваха за рік збільшилася в два рази. Минулого року за цей час перевезли 8 тисяч пасажирів, цього року — близько 16 тисяч.

Вікторія Савицька, Маріуполь, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+