Слухати

Підрив поліцейських машин та співпраця з чиновниками: адвокат розповів, що Росія замовила Борису Герману / Новини на Громадському радіо

Підрив поліцейських машин та співпраця з чиновниками: адвокат розповів, що Росія замовила Борису Герману

09 червня 2018 - 14:55
Зокрема, Герману запропонували знайти серед колишніх ветеранів АТО людей, які були б готові раз на місяць підривати з гранатомету поліцейські машини

Серед першочергового завдання, яке отримав арештований Борис Герман від свого знайомого з Росії В’ячеслава Пивоварника, не було вбивства журналіста Аркадія Бабченка. Про це в ефірі Громадського радіо сказав адвокат Германа Євген Солодко.

«Питання про вбивство Бабченка на той момент не стояло. Питання стояло в формуванні пулу грошових засобів, формуванні збройних складів і так далі», — сказав адвокат.

Читайте також: Підприємець Борис Герман: хто такий підозрюваний в організації вбивства Аркадія Бабченка?

Євген Солодко також розповів, які саме завдання отримав Герман від Пивоварника.

«Я питав у нього (Германа, — ред.): чим конкретно тобі пропонували займатися? Він сказав: ну, зміна влади в Україні, дискредитація діяльності влади, запропонували пошукати високопоставлених чиновників, щоб вони переїхали до Москви разом із родинами, щоб потім дискредитувати владу в очах світу, запропонував знайти бандформування для скоєння терористичних актів, запропонував знайти серед ветеранів АТО людей, які були б готові раз на місяць здійснювати терористичні акти, підриваючи з гранатомету поліцейську машину», — сказав адвокат.

Читайте також: Справа Бабченка: підозрюваний у теракті називає себе агентом контррозвідки України

Нагадаємо, 29 травня київська поліція повідомила про смерть російського журналіста Аркадія Бабченка. Наступного дня на брифінгу в СБУ повідомили, що Бабченко живий, а вбивсто було інсценуванням. За даними СБУ, вбивство замовили російські спецслужби.

За підозрою в підготовці терористичного акту та замаху на вбивство Аркадія Бабченка затримали бізнесмена Бориса Германа. 31 травня його арештували на 60 діб без права внесення застави.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+