Слухати

Україна та РФ готують списки ув’язнених, яких відвідають омбудсмени, - радниця Денисової / Новини на Громадському радіо

Україна та РФ готують списки ув’язнених, яких відвідають омбудсмени, - радниця Денисової

09 червня 2018 - 17:27
Найближчим часом уповноважені з прав людини обох країн відвідають ув'язнених громадян

Офіси уповноважених з прав людини в Україні та Російській Федерації наразі готують списки ув’язнених у двох країнах, яких планують відвідати.

Про це розповіла в коментарі Громадському радіо радниця Уповноваженої з прав людини Людмили Денисової Олена Мячина.

«Вже вони сконтактувалися між собою. Зараз готуємо списки тих людей, яких плануємо відвідати, як наша сторона, так і російська. Зараз пробудовується логістика. Вже в понеділок, думаю, буде відомо маршрут і список. Тому що в понеділок будуть обговорювати конкретні речі», — зазначила Олена Мячина.

Раніше у Адміністрації президента повідомили, що Петро Порошенко провів телефонну розмову із президентом Росії Володимиром Путіним щодо звільнення політв’язнів Кремля. Під час розмови домовились, що найближчим часом уповноважені з прав людини обох країн відвідують ув’язнених громадян.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+