Слухати

Вголос. На Майдані артисти та музиканти читали уривки з книг Сенцова (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Вголос. На Майдані артисти та музиканти читали уривки з книг Сенцова (ФОТО)

09 червня 2018 - 14:00
В Україні та світі продовжуються акції на підтримку режисера та всіх політв’язнів

Сьогодні режисери, актори, продюсери, письменники та журналісти у черговий раз вийшли на Майдан із акцією на підтримку всіх політв’язнів, які знаходяться в Росії. Зі сцени вони читали уривки з різних оповідань Олега Сенцова.

«Такі акції дають суттєвий розголос. На справу Сенцова вже звертають увагу політики у різних країнах. Міжнародна спільнота бере участь у звільнені Олега. Сподіваємося, що ми все таки отримаємо результат. Вже є країни, які відмовилися брати участь у Чемпіонаті світу з футболу в Росії. Це маленькі кроки, але вони є, тому що Олег не припинить. Або вирішиться проблема, або він помре», — коментує Громадському радіо співорганізаторка події, акторка Анастасія Сагайдак.

За її словами, колеги Сенцова три дні тому розіслали листи зі своїми підписами до різних посольств з проханням долучитися до звільнення режисера.

Олег Сенцов голодує вже 27 день. За цей час не тільки в Україні, але й по всьому світу пройшли десятки акцій та перформансів на його підтримку.

8 червня глава Європейської ради Дональд Туск закликав лідерів країн «Великої сімки» підтримати Сенцова. Про це він сказав на прес-конференції в канадському Квебеку, де відкривається саміт G7. Він зазначив, що солідарність країн G7 може врятувати життя режисеру.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+