Слухати

Він сказав, що розпочинає голодування, а далі зв’язок перервався, - мати Клиха / Новини на Громадському радіо

Він сказав, що розпочинає голодування, а далі зв’язок перервався, - мати Клиха

09 червня 2018 - 16:40
Наразі батьки та адвокат засудженого у Росії Станіслава Клиха не можуть підтвердити інформації, чи він розпочав голодування

Батьки засудженого в Росії українця Станіслава Клиха не можуть підтвердити, що він розпочав голодування, оскільки після розмови про голодування зв’язок обірвався.

Як розповіла у коментарі Громадському радіо мати політв’язня Тамара Клих, під час телефонної розмови 7 червня Станіслав заявив, що 8 числа розпочне голодування.

«У четвер (ред. – 7 червня) я розмовляла із ним. Вкінці він сказав батьку: «я також буду із завтрашнього дня голодувати». І все, далі перервався зв’язок, тому що нам дається 15 хвилин», — розповіла Тамара Клих.

Вона зауважила, що не може підтвердити, чи голодування було розпочато, оскільки їй не відомо про це нічого. Вона також розповіла, що Станіслав мав намір розпочати голодування на підтримку політв’язня Олега Сенцова та інших.

«Більше ніякої інформації не знаємо. Я і адвокату, і консулу дзвонила, але ніхто не знає нічого», — зазначила мати політв’язня.

Адвокат Клиха Роман Качанов розповів Громадському радіо, що не має інформації про стан здоров’я свого підзахисного. За його словами, про намір Клиха оголосити голодування він дізнався зі ЗМІ.

Він зазначив, що наразі не знає, коли зможе відвідати свого підзахисного.

Раніше повідомлялось, що засуджений у Росії Станіслав Клих заявив адвокату, що оголошує голодування.

Нагадаємо, Олег Сенцов 14 травня оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів, утримуваних  російською владою. 31 травня на підтримку Сенцова оголосив голодування інший політв’язень Олександр Кольченко. 7 червня він припинив голодування через стан здоров’я.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+