Слухати

Клімкін пропонує правоохоронцям «дружньо» зустріти футболістів Закарпаття із чемпіонату невизнаних держав

10 червня 2018 - 22:56
Команда взяла участь у «чемпіонаті» під назвою Kárpátalja, що з угорської перекладається як «Закарпаття».
Клімкін пропонує правоохоронцям «дружньо» зустріти футболістів Закарпаття із чемпіонату невизнаних держав  / Новини на Громадському радіо

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що, на його думку, правоохоронці мали б «дружньо» зустріти неофіційну футбольну збірну «Закарпаття», яка взяла участь у Чемпіонаті світу серед невизнаних і частково визнаних країн, автономій та етнічних команд.

Про це він написав у Facebook.

«Я дуже люблю футбол, але мене зовсім не радують спортивні «успіхи» команди із Закарпаття, яка бере участь в чемпіонаті світу з футболу під егідою КОНІФА за участю команд з невизнаних держав. Вважаю, що правоохоронні органи мали б зустріти команду з «дружнім» прийомом на Батьківщині та запитати, звідки у них фінансування, чиєю підтримкою користуються гравці та й взагалі поставити ще багато запитань», — заявив Клімкін.

4 червня неофіційна футбольна команда з Закарпаття поїхала на Чемпіонат світу серед невизнаних держав. Команда взяла участь у «чемпіонаті» під назвою Kárpátalja, що з угорської перекладається як «Закарпаття».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+