Слухати

МОЗ закликає лікарів не брати участь у політичних заходах / Новини на Громадському радіо

МОЗ закликає лікарів не брати участь у політичних заходах

10 червня 2018 - 16:57
До МОЗу почали надходити повідомлення від лікарів про залучення їх до участі у нібито професійних заходах

Міністерство охорони здоров’я України звернулось із заявою щодо використання лікарів у політичних маніпуляціях. Повідомляється, що до співробітників МОЗ України почали надходити численні повідомлення від лікарів, яких закликають до участі у нібито професійних зібраннях під терміновими приводами.

«МОЗ України закликає усіх медиків утриматись від участі у таких заходах, оскільки це може призвести до використання лікарів у політичних цілях», — йдеться у заяві.

Міністерство просить лікарів зосередитись на наданні якісної медичної допомоги пацієнтам за затвердженим графіком роботи та участі у професійних подіях.

«Про будь-які наради, конференції та інші заходи, які проводить МОЗ України, ми повідомляємо через офіційні звернення посадових осіб, сайт та офіційні канали в соціальних мережах», — наголошують в МОЗ.

Зазначається, що тиск на медичних працівників з метою їх примусової участі у політичних подіях є незаконним і передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність.

Також МОЗ просить усіх медиків терміново повідомляти про всі випадки тиску у вигляді погроз про звільнення, догани чи штрафи за відмову від участь в цих зібраннях за телефоном: (044) 200 06 71.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+